Mavi Kadife – Blue Velvet 1986 Türkçe Dublaj Türkçe Dublaj Erotik Film izle

Kaynak 1
Hata Bildir ×
[wpforms id="1618" title="false" description="false"]

Mavi Kadife – Blue Velvet 1986 erotik film izle, erotik film severler için Mavi Kadife – Blue Velvet 1986 erotik film izle başlıklı filmimizi HD kalitesinde izleyebilirsiniz. Mavi Kadife – Blue Velvet 1986 erotik film izle Türkçe Dublaj Erotik film izle.

Mavi Kadife – Blue Velvet 1986 erotik film izle

Yönetmen David Lynch, bu halüsinojenik gizemli filmi sadomasochistic şiddet yolsuzluk uyuşturucu istismarı suç ve sapkınlığı keşfetmek için  banliyö Amerika’nın neşeli yüzeyinin altında  araştıran bir film hazırladı. Kyle Maclachlan Jeffrey Beaumont gibi Yıldız onun resim döner kare-jawn genç bir genç adam mükemmel küçük bir kasaba babası felç acı. Evine yakın bir tarlada yürürken Jeff parçalanmış insan kulağı keşfeder  ve hemen polise gider. Onların ilgisiz kıvılcım Jeff merak, ve o yakında bir salon şarkıcı Dorothy vallens Isabella Rossellini ve eter bağımlısı Frank Booth Dennis Hopper tarafından oynanan tehlikeli bir drama içine çekilir. Sosyopatik Booth dorothy’nin oğlunu kaçırdı  ve çocuğu tekrar tekrar dövmek, aşağılamak ve dorothy’ye tecavüz etmek için bir pazarlık çipi olarak kullanıyor. Bakire, sağlıklı Sandy Williams Laura Dern Jeff de Dorothy tarafından uyandırdı ve ona yardım etmeye çalışırken, o karanlık tarafı keşfeder. Film sonucuna yaklaşırken, kahramanımız, kaçırılan çocuğu yakalayan bir suav, dudak senkronizasyonu yapan şarkıcı ben Dean stockwell dahil olmak üzere, Frank ile daha fazla kayıtsız şartsız ilişki içinde olduğunu öğrenir. Yönetmen Lynch daha sonra televizyonda twin peaks 1990-91 dizisinde küçük kasaba, All-American faade yüzeyinin hemen altında yatan hastalık birçok benzer temaları araştırdı.
Mavi Kadife – Blue Velvet 1986 erotik film izlemeniz için türkçe dublaj olarak siteye eklenmiştir.Bluray 720p Sürüm olan Mavi Kadife Erotik filmi izlerken kesintisiz ve ücretsiz izleyeceksiniz.

 

[wpcc-iframe src=”https://player.hdsinemafilmizle.com/fireplayer/video/4e732ced3463d06de0ca9a15b6153677″ width=”100%” height=”360″ frameborder=”0″ scrolling=”no” allowfullscreen=”allowfullscreen]

Film Bilgileri
8 ay önce eklendi
Mavi Kadife – Blue Velvet 1986 Türkçe Dublaj Türkçe Dublaj Erotik Film izle
94 izlenme
Bunlara da Bakın
Bu film yoruma kapalıdır.
Film Robotu
Son Yorumlar
, 1 sene önce
Siteniz çok güzel reklamsız videolar açılıyor fakat hot girl dizisi Türkçe altyazılı değil bu sorunu düzeltin
ben, 1 sene önce
türkçesi alt yazılısı varmı
can, 1 sene önce
film sitesini sevdim ne reklam var nede donma herseyi cok iyi diger siteler gibi dakikada bir reklam cıkmıyor donmadan izleyin tavsiye ederim
Ferdi, 2 sene önce
Güzel film türkçe dublaj olsaydı daha da güzel olurdu...
Sinem, 2 sene önce
Gayet güzel heyecanlı bir film beğendim