My Teacher’s Wife / Öğretmeninim Karısı İzle

Kaynak 1
Hata Bildir ×
[wpforms id="1618" title="false" description="false"]

My Teacher’s Wife / Öğretmeninim Karısı İzle, erotik film severler için My Teacher’s Wife / Öğretmeninim Karısı İzle başlıklı filmimizi HD kalitesinde izleyebilirsiniz. My Teacher’s Wife / Öğretmeninim Karısı İzle Türkçe Dublaj Erotik film izle.

My Teacher’s Wife / Öğretmeninim Karısı İzle

Başlık seni yanıltmasın: bu film çok az Kaya ile ‘n Anthony Wong sahneleri bir kaç gitar çalar olması dışında rulo. Yönetmen Kirk Wong ile son filmini (Organize Suç ve Triad Bürosu), Anthony Wong üst düzey bir çete lideriydi oynadı. Rock ‘n Roll Polis, aslında Organize Suç ve Triad Bürosu üyesi olacak. Yani, iyi bir adam, bu zamanı.
Filmde yer almak önce Hong Kong 1997 Anthony Wong, Çin topraklarına seyahat etmek zorunda olan devir teslim ve fırsatlar. İşini Anakara polis ile Hong Kong kaçan ve sınırın her iki tarafında suçu işlemiş olan bir ceza (Yu Rong-Guang) yakalamaya çalışmak. Wong tutucu üniforma giyen Çinli memurlar ile uyum sorunu vardır. O siyah pantolon ve siyah deri bir ceket U2 dan Bono gibi giyiniyor ve şehirdeki ilk gecesinde sarhoş olur. Daha geçiriyor zaman büyük bir konuşma hakkında ne kadar üstün Hong Kong polisi, hangi yol için bazı zorluklar içinde çalışma ilişkisini onu ve bir Anakara memur (Wu Xing-Guo) polis.

Tabii ki, arsa Wong ve Anakara polisler bir anlayış ve iklim chase/bir çatışmada bir rüzgar bile yardım ilerledikçe klasik Kirk Wong. Gerçi benim de hoşuma gitmedi bu film yanı sıra Organize Suç ve Triad Bürosu (bkz: benim inceleme dedi Başlığı), o kadar iyi tavsiye için güzel romantik bir sahne arasında Wong ve şarkıcı Jennifer Chen verir Wong bir şansa oyna yetenekli bir adam için bir değişiklik (ama merak etmeyin, o tokat onu bir kez). Ayrıca, filmin sonunda büyük, kanlı eylemi parça ayarlamak için onu taşımak için yeterince drama var. Daha fazla Kirk Wong çalışmaları görüyorum, daha yönetmenlik stilini beğeniyorum. Ve, Anthony Wong, Bono gibi giyinmiş gözleri oldukça kolaydır.

 

[wpcc-iframe src=”https://player.hdsinemafilmizle.com/fireplayer/video/4e732ced3463d06de0ca9a15b6153677″ width=”100%” height=”360″ frameborder=”0″ scrolling=”no” allowfullscreen=”allowfullscreen]

Film Bilgileri
1 sene önce eklendi
My Teacher’s Wife / Öğretmeninim Karısı İzle
147 izlenme
Bunlara da Bakın
Bu film yoruma kapalıdır.
Film Robotu
Son Yorumlar
, 2 sene önce
Siteniz çok güzel reklamsız videolar açılıyor fakat hot girl dizisi Türkçe altyazılı değil bu sorunu düzeltin
ben, 2 sene önce
türkçesi alt yazılısı varmı
can, 2 sene önce
film sitesini sevdim ne reklam var nede donma herseyi cok iyi diger siteler gibi dakikada bir reklam cıkmıyor donmadan izleyin tavsiye ederim
Ferdi, 2 sene önce
Güzel film türkçe dublaj olsaydı daha da güzel olurdu...
Sinem, 2 sene önce
Gayet güzel heyecanlı bir film beğendim